Wczytuję dane...

Polska recenzja i testy driftowe SkateFLash - Urban 4.0

Polska recenzja i testy driftowe SkateFLash - Urban 4.0

Zobacz filmik z testów SKateFlash Urban 4.0 w środowisku miłośników ekstremalnej jazdy!

Modele pojazdów osobistego transportu marki SkateFlash w wielu krajach są już popularne i zbierają bardzo pozytywne recenzje wśród użytkowników oraz chętnie mówi się o nich i pokazuje użytkowane modele na profilach portali społecznościowych.

SkateFlash już teraz dostępne w Polsce!

Dlatego postanowiliśmy przeprowadzić testy również wśród Polskich YouTuberów.
Jednak jak zaraz się przekonasz, z popularnym chwytem unboxingu, czyli zachwalania produktu przy otwieraniu otrzymanej paczki nie będzie miało nic wspólnego a nasz Influencer da maszynie popalić! YouTuber Bartek Tabor na kanale nagrywa filmy z jazdy na wyczynowym rowerze BMX i dobrze zna najtrudniejsze triki. Jako pierwszy przetestował hulajnogę SkateFlash w Polsce. 

Testowana była Hulajnoga Elektryczna SK Urban 4.0 - nasz najwyższy model pojazdu z linii Urban, który zadziwia mocą i wygodą. Silnik 750W to już ogromna moc, można rozpędzić się nawet do 45km/h! Więcej o parametrach na stronie SK Urban 4.0. 

Warto przy okazji dodać, że marka SkateFlash nie poprzestaje na tym -  już w przyszłym roku będzie dostępny model Diablo! 

Pierwszy filmik jest zmontowany z ujęć z testów SK Urban 4.0 w Skateparku, natomiast druga realizacja to miejska wyprawa poza centrum w towarzystwie marki hulajnogi potencjalnej konkurencji, która o znacznie zostaje w tyle. 

Zobaczcie sami!! 

SkateflashYoutuberUrban4.0