Wczytuję dane...

SkateFlash sponsorem targów Technology Summer Show Ibiza 2020

SkateFlash sponsorem targów Technology Summer Show Ibiza 2020

Targi Technology Summer Show - KONGRES TECHNOLOGII DLA PROFESJONALISTÓW sponsorowany przez SkateFlash.

TSS Ibiza 2020 to międzynarodowe targi, które oferują uniwersalną platformę interakcji dla firm z 5 kontynentów, które są zjednoczone we wszystkich spektrach technologii. Wszystkie firmy, których działalność opiera się na produktach sprzętowych, oprogramowaniu lub wszelkiego rodzaju usługach związanych z technologią, skorzystają z uczestnictwa w tym kongresie.

targi marka skateflash

LETNI POKAZ TECHNOLOGII to dla kadry kierowniczej z branży kanałów ICT i rynku technologii konsumenckich niesamowita okazja do spotkania się z istniejącymi dostawcami, pozyskania nowych produktów, uzyskania najnowszych informacji rynkowych i nawiązania kontaktów z menedżerami kanałów z całego świata.

Jak uważają organizatorzy, branża technologiczna nieustannie się rozwija, w więc potrzebny jest nowy format targów, nowa koncepcja, bardziej humanitarna i zrównoważona, w których synergie biznesowe powstają i przebiegają naturalnie.

Dlatego targi TTS zostały połączone z Talent Campus - targami dedykowanymi dla start -upów oraz nowych projektów IT, oraz targami GAMING GSS (które potrwają jeszcze dwa dni dłużej niż pozostałe). Z tego względu, iż branże tych targów przenikając się, doskonale pasują do filozofii i misji marki SkateFlash - to przedsięwięcie związane ze statusem i zadaniem SkateFlash sponsora targów TTS, z pewnością okaże się wielkim sukcesem.

 "TSS Ibiza 2020  można zdefiniować jako „boutique” Fair gdzie wystawcy mogą komunikować swoją ofertę w przejrzysty i atrakcyjny sposób. Jest to idealne miejsce, w którym odwiedzający mogą szukać nowych, interesujących i potencjalnych partnerów biznesowych, a także umacniać relacje z dotychczasowymi partnerami.

Większość kadry kierowniczej IT jest zmęczona tymi samymi i powtarzającymi się wydarzeniami, na których goście nie są w centrum uwagi, dlatego skupimy to wydarzenie w bardziej pozytywnym kierunku. Stworzymy przestrzeń nie tylko do generowania biznesu, ale także do tworzenia sieci i synergii biznesowych." - więcej szczegółów na temat targów i związanych z nimi wydarzeń na stronach:

https://technologysummershow.com/

https://twitter.com/TechSummerShow